O nas

Dowiedz się więcej na temat naszej działalności.

Świadczymy usługi wysokiej jakości z zakresu księgowości, rachunkowości oraz kadr i płac.

Współpraca z naszym biurem to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy przede wszystkim chcą mieć pełną kontrolę nad finansami firmy, rozliczeniami z Urzędem Skarbowym i ZUS oraz cenią swój czas. Staramy się dostosować do indywidualnych potrzeb klienta, dlatego nasza oferta stworzona jest tak, by mogła zadowolić nawet najbardziej wymagającego przedsiębiorcę.

Świadczymy również wsparcie dla nowych przedsiębiorców oraz pełną pomoc przy założeniu działalności. Każdy klient otrzymuje pełen wgląd w nasze działania oraz wsparcie dedykowanego opiekuna, który m.in. wyjaśni kwestie związane z przygotowaniem dokumentów do zaksięgowania, przygotuje raporty miesięczne, a w przypadku potrzeby uzyskania kredytu lub leasingu – wraz z rekomendowanym doradcą finansowym pomoże dokonać najlepszego wyboru.

Bezpieczna księgowość

Dbamy o bezpieczeństwo danych naszych klientów i zapewniamy szybki dostęp do każdej informacji, związanej z Państwa działalnością. Dzięki naszemu doświadczeniu i wieloletniej praktyce wiemy, jak prowadzić dokumentację księgową w sposób bezpieczny i bezbłędny.

300+

Klientów

10000+

Dokumentów

Profesjonaliści

Jesteśmy wykwalifikowanymi księgowymi z wieloletnim doświadczeniem, zarówno w tradycyjnej księgowości stacjonarnej, jak i w księgowości on-line. Z nami Twoje dokumenty zostaną profesjonalnie przygotowane, poprawnie zaksięgowane, a w razie pytań, zawsze otrzymasz wyczerpującą odpowiedź.

Certyfikaty

Wiemy, że ciągłe poszerzanie wiedzy oraz aktualizowanie znanych metod jest konieczne w tak szybko zmieniającym się świecie. Dlatego regularnie korzystamy z certyfikowanych kursów, dzięki którym znamy aktualnie obowiązujące regulacje.

Sprawdź nasze certyfikaty

Nasz zespół

Zapisz się do newslettera

Chcesz być na bieżąco z naszą ofertą oraz artykułami eksperckimi? Zostaw nam swój adres mailowy i bądźmy w kontakcie!

Go up